Амазон, консультація Тараса Ткаченко

Код товару: Amazon TT02
Автор: Taras Tkachenko
0
Наша група на Facebook
Наша група на Facebook
eCommerce Україна
Група в телеграм
Група в телеграм
ETSY EBAY AMAZON
В наявності
$49.00

Чи ви вже на Амазоні, чи тільки думаєте про розширення на цей маркетплейс, в обох випадках вам може знадобитись порада, консультація, дослідження чи допомога з виходом на маркетплейс. Що з цього можу запропонувати я:

✅ Подвійна консультація з приводу реєстрації з перевіркою підготовлених документів: 45 хвилин попередня консультація + перевірка документів та текстовий супровід. - 99 долларів. Можливий варіант супроводу з відео, 49 доларів додатково, за бажянням.
✅ Відеоконсультація з приводу практичних питань роботи на маркетплейсі: лістинги, FBA, реклама, кейси, питання щодо інтерфейсу та багато іншого. Попереднє обговорення списку питань + відеоконсультація на вашому акаунті 60-70 хвилин + уточнення після консультації - 129 доларів.
✅ Глибоке дослідження вашої товарної ніші з аналізом конкурентів, сезонності, особливостей роботи, необхідності кастомізацій чи наявності складу в США. Включає попереднє обговорення 45-60 хвилин + глибокий аналіз товару і його можливого місця на Амазоні 4-6 годин + консультація по результату з рекомендаціями стосовно нюансів роботи саме на маркетплейсі 60-90 хвилин - 249 доларів. Зауважу, що можлива рекомендація з конкретним товаром на Амазон не виходити, або достатньо критично змінювати особливості. Це може зберегти вам значну суму коштів.
✅ Підготовка товару до виходу на Амазон і супровід з усього кола питань, що стосуються маркетплейсу. Вартість в даному випадку договірна і залежить від вашої ніші, вашого товару, наявності та кількості варіацій, наявності супутніх товарів і ще багатьох чинників. Стартує з 499 доларів, потребує попередньої консультації, тому в переліку не доступна.

❓ Чи з усіма товарами і нішами я можу допомогти? Ні, є ніші, в яких я не маю практичного досвіду і не візьмусь за роботу через нюанси, яких можу не знати. Наприклад, косметика чи supplements. При цьому маю практичний досвід у багатьох популярних нішах, таких як товари для творчості, одяг, різноманітні подарунки з дуже різних матеріалів, декор для дому і багато іншого, аж до меблів.

???? Детальніше про мене та можливість попередньо домовитись про час та формат консультації: https://bit.ly/3RqJvyq

???? Мої статті про Амазон і не тільки у групі E-commerce Україна: http://bit.ly/460c225

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується, використовуйте звичайний текст!
Перевірка, чи ви не робот: